Sıkça Sorulan Sorular

Evre Tesisat olarak müşterilerimiz tarafından sık sorulan sorular hakkında detaylı bilgiyi sıkça sorulan sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.

Evet farklı ilaç ile yaklaşık 2 saatlik petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Su kaçağı olduğunu gördüğünüz zaman ilk önce yapmanız gereken su saatinizden vananızı kapatmaktır. Sonrasın 0212 625 17 24 no’lu telefondan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Eviniz veya iş yerinizde bulunan mutfak, lavabo, banyo, wc gibi alanlarınızda oluşan tıkanıkları kırmadan kamera ve robotla tıkanıklık açma hizmetimiz bulunmaktadır. Önce tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ettikten sonra robotla tıkanıklığı açıyoruz.

Yüksek faturalar ödüyorsanız, evinizde bulunan musluklar kapalıyken su sayacınız dönüyorsa, duvarlarda nemlenme rutubetlenme varsa, kombiniz su eksiltiyorsa, komşularınızdan su kaçağı olduğuna dair bir bildirim aldıysanız gibi belirtiler evinizdeki su kaçağının habercisi olabilir. 0212 625 17 24 no’lu telefondan servis talebinde bulunmanız durumunda, uzman personelimiz su kaçağını noktasal olarak tespit etmekte ve gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir.

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra kaçağınızın durumuna göre minimum seviyede fayans veya kalebodur kırılarak onarım işlemi gerçekleştirilir.

Evinizde bulunan kalorifer petekleriniz iyi ısınmıyorsa, altı ısınıp üstü ısınmıyorsa yada tam tersi durum söz konusu ise, yüksek doğalgaz faturaları ödüyorsanız, kombiniz yüksek ayardayken ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Petek temizliği sonrası hem petekleriniz daha hızlı ısı alması hem de tüm peteğin homojen bir şekilde ısınması sağlanır

Evet hizmetlerimiz arasında Kötü Konu Tespiti yer almaktadır. Cihazla koku tespiti yaparak kokunun neden ve nereden kaynaklı olduğunu tespit ettikten sonra onarım gerektiren durum varsa ekibimiz evinizde fiyat vermektedir.

Su kaçağı tespiti dışında banyo, mutfak, wc, logar tıkanıklık açma, evinizde/işyerinizde oluşan kötü koku tespiti, petek temizleme, yerden ısıtma temizleme, hat çizimi, tesisat tamir ve onarım, banyo tadilat hizmetimiz bulunmaktadır.

Sıhhi tesisat, şehir, bina ve daire alt yapısını oluşturan kirli ve temiz su tesisatı ile ilgilenen meslek dalıdır.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçeleri için su kaçağı, lavabo açma, petek temizleme, yerden ısıtma temizleme, pimaş açma, pis koku bulma ve diğer tüm işlemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Günümüz teknolojisi ile su kaçağı tespitini artık herhangi bir yeri kırmadan yapmak mümkündür. Akustik dinleme cihazı ve termal kamera ile tesisatlardaki herhangi bir sızıntı ya da kaçak bulunabilmektedir.

Bize Ulaşın

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Mesajın için teşekkürler ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bize Ulaşabilirsiniz

Tüm sıhhi tesisat, petek bakımı, kötü koku giderme, su kaçakları  ihtiyaçlarınız için buradayız!

HIZLI TESİSAT HİZMETİ: 0212 625 17 24