Evre Tesisat olarak son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağı tespiti, kayıp logar bulma, nem kontrolü, tıkanıklık açma, petek temizleme, yerden ısıtma temizleme, merkezi sistem temizleme, koku tespiti, tesisat onarım yapma gibi işlemler hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Cihazlarımız cihazlarımız Cihazlarımız su kacagi bulma cihazlarimiz 1024x576

Cihazlarımız

Akustik Su Kaçağı Dinleme Cihazı

Akustik dinleme cihazı ile şebeke suyu kaçağı ve boru patlağının yerini kırmadan bulunmasını sağlanmaktadır. Kaçak olan noktada ses arttığı için kaçağın bulunması mümkün olmaktadır.

Dedektörle Kanal Tespiti Cihazı

Kanal inşaatına tekrar gerek kalmadan Kanal Dedektörü ile tıkalı giderlerde çözüm üretilmektedir. Bina ana borularında ve temel içerisindeki gider borularında ezilme, kırılma, çökme olabilir bunların bulunması Kanal Dedektörü ile sağlanmaktadır.

Gider Yıkama Makinası

Yüksek basınçlı su ile pimaş içi yıkanıp temizliği gerçekleştirebiliyoruz. Tıkanıklık açma makinelerimiz ile kırmadan giderleri açıyor ve pimaşları ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz..

Kanal Açma Robotu

Tıkanmış WC gideri, mutfak gideri ve banyo giderlerinde helezon yaylar kullanılarak tıkanmış gider açılma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kanal Görüntüleme Kamerası

Atık su tesisatı arızalarına bakarken kanal görüntüleme kamerası kullanıyor, kırmadan tesisatın analizini yapabiliyoruz.

Nem Ölçme Cihazı

Su sızıntısı sorunu olan durumlarda nemi tespit etmek için nem ölçme cihazı kullanılmaktadır.

Petek Temizleme Makinasi

Petek temizleme makinası ile peteklerin içerisindeki tüm su boşaltılarak kromların temizliği yapılıyor ve ilaçlı olarak tekrar temiz su ilave edilerek sağlıklı bir ısınma sağlanıyor.

Su Kaçağı Termal Kamerası

Isıya duyarlı olan Termal kamera yüzeyi ısıtan veya soğutan tesisat borularının geçtiği güzergahın belirlenmesi ve patlak noktaların yerinin bulunabilmesi için kullanılmaktadır. Genel olarak kalorifer tesisat boru kaçaklarında ve sıcak su tesisat borularının patlaklarında kullanılmaktadır.

Cihazlarımız

Su kaçağının bulunduğu yere göre farklı cihazlarımız kullanılmaktadır. Su kaçağı sıcak su taşıyan burularda bulunuyorsa termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Su kaçağı bulma cihazlarından farklı olarak kullandığımız bir diğer farklı cihaz ise nem ölçme cihazıdır.